Srdečně vás zveme na akci „Ukliďme Štěpánkovice“, kterou pořádá spolek Greenspol. Připojte se k nám tuto sobotu od 9:00 a pomozte nám udělat naši obec krásnější. Sraz je možný na třech místech: ve Svobodě, u obecního úřadu a u nádraží. Rukavice a pytle na odpadky pro vás budou zajištěny.